Tel: 800 100 455, 775 185 005 Email: info@azrealinvestbrno.cz

Ohlasy našich klientů

Případ 1:

Od různých společností jsme využili tzv.“výhodných“ půjček v malých částkách, manžel přišel o práci a já jsem onemocněla, naše platební neschopnost nás přivedla k velkému navýšení našich dluhů a k uvalení exekuce na náš byt. Realitní kancelář nám okamžitě zjistila aktuální výši dluhů, obvolala exekutory a dohodla ty nejlepší podmínky pro vyplacení a oddlužení našeho bytu.

Případ 2:

Naše rodina vlastnila rodinný dům v Brně. Před rozvodem s manželem, byla zapsána exekuce na našem domě. Dluhy byly ve prospěch banky, která nám poskytla úvěr na dům při jeho koupi, manžel splátky nesplácel, přičemž mě tuto informaci nesdělil. Manžel se ke všemu stavěl nečině.

Realitní kancelář vše rozpohybovala a manželovi potvrdila nevýhodnost dražby při ,které by jsme neměli žádnou jistotu kolik nám vlastně zbude peněz a nebo kolik bude umořeno z našich dluhů. Víme od sousedů, že jejich známí tak přišli o byt v dražbě , který měl hodnotu přes 1,5 mil Kč a téměř za třetinovou cenu, byt byl vydražen za vyvolávací cenu a to za 600tis. Kč. Po dražbě nebyly odečteny všechny dluhy, jelikož částka nepokrývala všechny věřitele. Manželé tak nemají byt a zůstali jim ještě ke všemu dluhy.

Dnes spokojeně bydlím já i bývalý manžel každý ve svém bytě, všechny dluhy mám zaplacené a začínám nový život bez dluhů!!!!!

Případ 3:

Bohužel nám nastala situace, kdy jsme byli nuceni si vzít úvěr od společnosti, špatně jsme si přečetli smluvní podmínky. Při nesplnění podmínky za vinkulaci k pojištění ve prospěch společnosti, která nám peníze půjčila mám naběhla pokuta o , které jsme nevěděli. Společnost nás nevarovala a rovnou poslala exekuci na náš byt. Podmínkou smlouvy bylo, že na byt nesmí exekuce přijít, tímto se stal úvěr okamžitě splatným. Peníze v hotovosti jsme neměli a náš celkový dluh se vyšplhal z půjčené splátky 160 tis.Kč na neuvěřitelných 950 tis.Kč během jednoho roku.

Realitní kancelář okamžitě reagovala, kontaktovala finanční společnost se , kterou se svým advokátem začali jednat. Sami by jsme nic nezmohli. Společnost dostala obavy z advokáta, který se za nás postavil a vyjednal pro nás nejlepší podmínky a zejména rychlost ukončení exekuce. Společně s realitní kanceláří jsem byt prodali na trhu za výhodnou cenu, která byla srovnatelná s ostatními nabídkami. Všem doporučuji profesionální přístup a nadstandardní právní servis realitní kanceláře. Děkujeme ještě panu advokátovi.

Případ 4:

Před pár měsíci nám přišla nabídka od magistrátu města Brna na prodej domu ve kterém bydlíme. Nechtěli jsme se zadlužovat úvěrem. Máme s manželem 6 let do důchodu takže naše obavy z nemožnosti splácení úvěru byli opodstatněné.

Realitní kancelář nám nabídla výměnu bytu, který nejde do privatizace bytů. Byt jsme směnili s doplatkem pro nás. Naše podmínky o novém bydlení byli zaneseny do smlouvy sepsané státním notářem stejně tak podmínky celého případu. Státní notář pro nás představoval velkou jistotu. Dnes spokojeně bydlíme a ještě máme peníze na přilepšenou do penze.

Vždy ráda doporučím všem svým dobrým přátelům.

Případ 5:

Z podnikání mě zbyly dluhy, které jsem bohužel neměl šanci uhradit.Díky platební neschopnosti druhých firem jsem se dostal do velkých problémů.Přišla exekuce a poté i dražební vyhláška se stanovením termínu dražby. Dle dražební vyhlášky byl náš dům odhadnut za poloviční cenu. Z této ceny byla stanovena vyvolávací cena ve výši 2/3 odhadní hodnoty. Z dražby jsme měli velké obavy, jelikož vyvolávací cena byla velmi nízká a nepokryla by všechny dluhy.

Proto jsme využili nabídku realitní kanceláře, která vyplatila naše závazky, dům vykoupila za předem dohodnutou cenu. Vše bylo rychle vyřešeno dle sjednaných podmínek.Veškeré závazky kancelář dodržela v daném termínu.

Dluhy už mě netrápí, začal jsem dokonce i klidně v noci spávat.

Případ 6:

S manželem jsme přišli o práci společně, pracovali jsme v jednom velkém podniku, který zkrachoval. Nebylo nám vyplaceno ani odstupné. Celkově se naše situace zhoršovala.Půjčovali jsme si od známých a rodiny, dluhy jsme chtěli splatit a proto jsme si začali využívat nebankovních krátkodobých půjček.

Půjček bylo více s tím i různých exekucí zapsaných na našem bytě od různých exekutorů. S některými exekutory byla domluva velmi dobrá avšak měli sídla v různých koutech republiky jako např. v Praze, Plzni, Přerově dokonce i v Chomutově. Nebyla šance všechny vyhledat a zejména všechny osobně navštívit.Neznáme úřední postupy, lhůty k nabití právní moci, podmínky potřebné k výmazům exekucí na katastru nemovitostí.

Kontaktujte nás

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení Vašeho dotazu. Více o tom, jak chráníme osobní údaje se můžete dočíst zde